Laktační poradenství

Pomoc a podpora při problémech s kojením. Poradenství se stává z prvního poradenství-seznamovacího a kontrolního/kontrolních poradenstvích. Moje pomoc totiž nekončí jediným poradenstvím, ale až tehdy, kdy kojení opravdu funguje, a moje pomoc už není potře

Laktační poradenství

Laktační poradenství

Pomoc a podpora při problémech s kojením. Poradenství se stává z prvního poradenství-seznamovacího a kontrolního/kontrolních poradenstvích. Moje pomoc totiž nekončí jediným poradenstvím, ale až tehdy, kdy kojení opravdu funguje, a moje pomoc už není potřeba.

První poradenství

Po telefonické domluvě, či formou zpráv, stanovíme nejbližší možný termín. Obdržíte průvodný e-mail.

První poradenství trvá 1-2 hodiny. Podívám se, jak se vám daří s kojením, či jaké problémy máte. Popovídáme si něco o kojení. Domluvíme se na dalším postupu pro zlepšení kojení.

Doba trvání cca 2-3 hodiny.

Kontrolní poradeství

Slouží k tomu, aby jsme zkontrolovali, jaké změny se v kojení událi od první návštěvy. Většinou bývá od 2 až 3 dnů od prvního.(nebo předešlého).

Proč kontrolní poradenství?
Pokud je složitější situace, a je potřeba změny dělat postupně, ráda bych vás viděla víc krát. Protože tu pro vás budu do té doby, dokud budete moji pomoc a rady potřebovat pro kojení bez potíží.

Doba trvání cca 1-2 hodiny.

AKTUÁLNĚ:
AKTUÁLNĚ:

PROSINEC

Doprovody k porodům

Last minute na doprovod k porodu v prosinci :-)

Vyhlašuji také volné termíny na rok 2024.

Předporodní kurzy na porod a kojení - můžeme od 27tt.

Potřebujete pomoct s kojením? ozvěte se čím dřív

Můžete využít i kontaktní formulář zde.

nebo zavolat na 773 930 255.

....protože na porodu a kojení záleží.